Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku
   O firmie > Misja
Technologie

Mając świadomość rosnących wymagań klientów w zakresie mobilności, niezawodności i szybkości działania systemów komputerowych, nieustannie unowocześniamy nasze rozwiązania nie tylko w sensie funkcjonalnym, ale także pod względem technologicznym.
więcej >>

Profil działalności

Ppodstawowy profil naszej działalności stanowi produkcja oprogramowania. Nasza oferta obejmuje szereg produktów, oferowanych w wersji "pudełkowej", ze względu jednak na rosnące zapotrzebowanie na systemy dedykowane, na nich właśnie w coraz większym stopniu koncentrujemy naszą działalność.
więcej >>

Misja

Firma pako software powstała w 1997 roku. Od początku istnienia jej misją jest dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania, które zapewni klientom sprawne i skuteczne zarządzanie firmą.

Misję tę urzeczywistniamy poprzez bieżącą analizę potrzeb naszych klientów, wykorzystując do realizacji postawionych nam zadań najnowsze dostępne technologie.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania, dostosowane do konkretnych potrzeb i warunków, a w trakcie użytkowania naszych produktów - rozwój stworzonego oprogramowania i jego ciągłą aktualizację w warunkach zmieniających się uregulowań prawnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy nie tylko standardowe rozwiązania, ale także możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Istotnym elementem naszej oferty, zyskującą coraz większą popularność na rynku, są aplikacje tworzone w całości na zlecenie klienta.