Dziś jest środa, 17 kwietnia 2024 roku
   O firmie > Referencje
Technologie

Mając świadomość rosnących wymagań klientów w zakresie mobilności, niezawodności i szybkości działania systemów komputerowych, nieustannie unowocześniamy nasze rozwiązania nie tylko w sensie funkcjonalnym, ale także pod względem technologicznym.
więcej >>

Profil działalności

Podstawowy profil naszej działalności stanowi produkcja oprogramowania. Nasza oferta obejmuje szereg produktów, oferowanych w wersji "pudełkowej", ze względu jednak na rosnące zapotrzebowanie na systemy dedykowane, na nich właśnie w coraz większym stopniu koncentrujemy naszą działalność.
więcej >>

Misja

Firma pako software powstała w 1997 roku. Od początku istnienia jej misją jest dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania, które zapewni klientom sprawne i skuteczne zarządzanie firmą. Misję tę urzeczywistniamy poprzez bieżącą analizę potrzeb naszych klientów, wykorzystując do realizacji postawionych nam zadań najnowsze dostępne technologie.
więcej >>

EKO CYKL Organizacja Odzysku S.A.

Firma nasza zakupiła w 2006 roku system CRM firmy pako software. Dzięki swojej elastyczności program ten może być modyfikowany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb użytkowników. Program posiada także odpowiednie zabezpieczenia związane z ustaleniem praw i sposobów dostępu.

Jako zamawiający nie mieliśmy zastrzeżeń do jakości oraz terminowości prac wykonanych na rzecz naszej firmy przez firmę pako software. Firma pako software wykazała się fachowością oraz dobrym zrozumieniem naszych potrzeb. Z tego względu uważamy ją za godną polecenia jako dostawcę systemów informatycznych

Przedsiębiorstwo Zamek Książ Sp. z o.o.

Niniejszym listem wyrażamy pozytywną opinię na temat oprogramowania firmy pako software oraz zadowolenie ze współpracy z tą firmą.

Program versio wybraliśmy ze względu na jego elastyczność, funkcjonalność i możliwość łatwej rozbudowy.

Program spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z jego zakupu i uważamy, że firma pako software jest godna polecenia.

F.H. Grzebski

F.H. Grzebski niniejszym listem udziela firmie pako software z siedzibą w Wałbrzychu referencji profesionalnego partnera w obszarze kompleksowych systemów informatycznych.

Tym samym potwierdzamy wykonanie przez firmę pako software usług w zakresie opracowania, wdrożenia oraz obsługi systemu informatycznego do obsługi sieci naszych sklepów RTV-AGD, zlokalizowanych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego.

Jako, że firma pako software sprawdziła się jako solidny i terminowy partner, postanowiliśmy nawiązać z nią długoterminową współpracę.

Stangl Polska Sp. z o.o.

Mamy przyjemność zarekomendować firmę pako software jako rzetelnego i solidnego partnera. Firma pako software wykonała dla nas w 2005 roku oprogramowanie do ewidencji dokumentów związanych z obsługą zakupów w naszym oddziale.

Na podstawie wykonanych do tej pory prac na rzecz naszej firmy możemy potwierdzić dobrą jakość tworzonego przez firmę pako software oprogramowania. Uważamy tę firmę za godną polecenia.

"Warex" Sp. z o.o.

Niniejszym mamy przyjemność udzielić referencji firmie pako software w zakresie wdrożenia autorskiego systemu ewidencji sprzedaży w naszym przedsiębiorstwie.

W trakcie opracowywania sposobu działania oraz wdrożenia firma pako software wykazała się profesionalnym przygotowaniem oraz niezbędnym doświadczeniem.

Nasza dotychczasowa współpraca z firmą pako software pozwala uznać ją za rzetelną i godną polecenia.