Dziś jest środa, 17 kwietnia 2024 roku
   Programy > Poprzednie rozwiązania
Gotowe rozwiązania
system versio

Najnowszym produktem naszej firmy w zakresie gotowych rozwiązań jest system versio. Stanowi on rozwinięcie linii produktów Pakiet dla Firmy...
więcej >>

Na zamówienie

Podstawowy element aktualnej oferty naszej firmy stanowią programy wykonywane na zamówienie. Rozwiązania dedykowane pozwalają dostosować strukturę systemu informatycznego do przebiegu rzeczywistych procesów gospodarczych,
więcej >>

Poprzednie rozwiązania

MODUŁ FAKTUROWO-MAGAZYNOWY DLA WINDOWS

Moduł Fakturowo-Magazynowy dla Windows, tak samo jak jego poprzednik - wersja dla systemu DOS, jest przeznaczony dla firm handlowych.

Nowa wersja programu została przeniesiona na platformę Windows, dzięki czemu uzyskano możliwość obsłużenia większej liczby użytkowników bez spadku wydajności programu. Podwyższone także zostało bezpieczeństwo operacji wystawiania dokumentów sprzedaży, ewidencji magazynowej, itp. Obsługa programu jest bardzo zbliżona do wersji dla DOS. Z małymi zmianami zachowano wygląd głównych ekranów. Program może być całkowicie obsługiwany za pomocą klawiatury.

MODUŁ FAKTUROWO-MAGAZYNOWY DLA DOS

Program jest przeznaczony dla wszystkich firm, które prowadzą sprzedaż na faktury VAT, paragony, oraz faktury dla osób fizycznych. Umożliwia on prowadzenie dowolnej liczby magazynów z osobnym ich rozliczaniem. Bardzo dużą zaletą programu jest prostota jego obsługi, która umożliwia bardzo szybkie posługiwanie się programem. Osiągnięto ją dzięki przejrzystemu i ergonomicznemu interfejsowi, który zapewnia w pełni komfortową pracę. Program odpowiada najnowszym wymaganiom w zakresie zgodności z regulacjami prawnymi i jest na bieżąco aktualizowany w przypadku ich zmian.

MODUŁ KADRY I PŁACE DLA WINDOWS

System ten przeznaczony jest do wspomagania pracy działu kadr w dowolnym przedsiębiorstwie lub instytucji niezależnie od ich wielkości i specyfiki działania. Jego zadaniem jest obliczanie wszelkiego rodzaju wypłat, gromadzenie danych związanych z zarobkami, drukowanie pasków wypłat, a także kontrolowanie poprawności obliczonych płac.

System ten jest w pełni dostosowany do reformy ubezpieczeń i do programu Płatnik. Zawiera także na bieżąco aktualizowane wzory formularzy PIT.