Dziś jest piątek, 23 lutego 2024 roku
   Usługi WWW > Aplikacje internetowe
Hosting

W ramach usług związanych z siecią internet oferujemy dwa rodzaje usług hostingowych: utrzymanie stron www oraz obsługa kont poczty elektornicznej.
Dysponujemy zaawansowanym technologicznie serwerem, połączonym z siecią Internet łączem o bardzo dużej przepustowości.
więcej >>

Witryny WWW

Prezentujemy zrealizowane projekty stron WWW dla różnych klientów >>

Aplikacje internetowe

Internet w coraz większym stopniu zasługuje nazwę "globalna sieć". Z sieci akademickiej w ciągu ostatnich lat stał się jednym z największych rynków współczesnego świata. Obecnie jest już nie tylko miejscem wymiany informacji, ale także sprzedaży dóbr i usług.

Z tego względu posiadanie witryny internetowej własnej firmy przestaje być cechą zarezerwowaną dla firm technologicznych. Staje się natomiast powoli podstawowym warunkiem funkcjonowania na rynku - nawet jeśli charakter prowadzonej działalności nie pozwala na jej przeniesienie w sferę wirtualną.

Wychodząc naprzeciw tym tendencjom rynkowym, proponowane przez nas rozwiązania w coraz większym stopniu wykorzystują sieć internet.

Oprócz tradycyjnych programów, wykorzystujących sieć wyłącznie do transferu danych, jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy tworzenie aplikacji internetowych. Stanowić one mogą formę (dostępnego przez WWW) interfejsu dla oferowanego przez nas oprogramowania. Mogą jednak także być niezależnymi rozwiązaniami - programy tworzone są indywidualnie, zgodnie z określoną przez klienta specyfikacją. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę aplikacji, od bardzo prostych, opartych na bieżącej aktualizacji pojedynczych pól na stronach WWW, do rozbudowanych systemów informacyjnych, dystrybucji i sprzedaży.

Dodatkowo proponowanym produktem, adresowanym do klientów, których działalność nie uzasadnia potrzeby tworzenia specjalistycznych aplikacji sieciowych, oferujemy możliwość tworzenia witryn WWW.